KOUZELNICKÉ KURZY PRO DOSPĚLÉ

Pod vedením mistra republiky v oborech mikromagie a manipulace Petra Kasnara.

 

Tyto kurzy jsou určeny jak začátečníkům tak pokročilým v oboru magie.

 

Kurzy studia K pro dospělé jsou určeny jak zájemcům, kteří se sami už nějakou dobu moderní magií zabývají, tak dospělým, kteří teprve objevili rozsáhlou komunitu kouzelníků a měli by zájem s tímto koníčkem začít. Určitě se tedy nebojte přihlásit, ať jste na jakékoliv úrovni.

 

 

Proč si vybrat naše kurzy?

 

Mezi kouzelníky najdete mnoho zajímavých lidí ze všech možných oborů, takže setkávání při různých příležitostech vám může přinést i mnoho dobrých přátel. Světová organizace Fism sdružuje v současnosti  83 kouzelnických organizací ze 43 států, což reprezentuje cca 50 000 kouzelníků.

Moderní magie má mnoho podob, tedy nejen programy pro děti, jevištní čísla pro dospělé, ale  i mikromagii, která je předváděna z bezprostřední blízkosti, takže se hodí při nejrůznějších oslavách. Její profesionální podoba je nejžádanější forma zábavy na firemních akcích.

Kurz má absolventům nejen pomoci získat přehled o celé paletě kouzelnických oborů a úskalích s nimi spojených, ale také jim dát solidní základy pro jejich vlastní uplatnění. Celý kurz je kompletně zpracovaná systematická metodika základů moderní magie. Metodika, která v Čechách doposud chyběla.  

 

Pro absolventy kurzu se pak otvírá i možnost další individuální spolupráce na konkrétních vystoupeních, zvláště pro ty, jejichž konečným cílem je získat tímto oborem i velmi lukrativní zaměstnání.

 

Kde nás najdete a kolik kurz stojí?

 

Kursy se konají každé pondělí , úterý a středu od 16 hodin v centru Alterna Magica (Pitkovická 741/7 – Strašnice). Více v záložce Kontakt.

Cena kurzu je 1500,- za jeden měsíc.

Frekvence pro každého žáka je 1x týdně 2 hodiny (v 1 den).

Další roky je možno absolvovat pokračovací kurzy.

Absolventi kurzů mohou následně využívat i dalších služeb studia.

ČMS JE ČLENEM FISM